Vas Stålhane

Vas Stålhane
Vas Stålhane
Vas Stålhane
Vas Stålhane
Vas Stålhane
Vas Stålhane
Vas Stålhane
Vas Stålhane

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VAS, stengods, Rörstrand, Carl Harry Stålhane, polykrom dekor med motiv av figurscen, signerad och daterad Stålhane 43, höjd 24 cm

199139

2013-08-22