Ulf Lundkvist etsning

Ulf Lundkvist etsning
Ulf Lundkvist etsning
Ulf Lundkvist etsning
Ulf Lundkvist etsning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LUNDKVIST, Ulf (född 1952): "Rulle", signerad Ulf Lundqvist, etsning, bildmått 11x9 cm, bladmått 28x18 cm

199140

2013-08-22