Axel Nipstad oljemålning

Axel Nipstad oljemålning
Axel Nipstad oljemålning
Axel Nipstad oljemålning
Axel Nipstad oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NIPSTAD, Axel (1901-1953): Höstlandskap, signerad Nipstad, olja på pannå, 45x60 cm

199147

2013-08-22