Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
LINNQVIST, Hilding (1891-1984): "Ängsblommor", monogramsignerad HL, blandteknik, 35x26 cm
PROVENIENS: Färg och Form 1966
199151
2013-08-23
Gör en kostnadsfri värdering här