Kandelabrar

Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar

Klubbat för:

350 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

KANDELABRAR, 1 par, 1900-tal, porslin, dekor av keruber, i botten märkta Spode Copelands China, höjd ca 35 cm

Zustandsbeschreibung

En arm av samt med temporär lagning, en ljusarm sned

199166

2013-08-23