Bägare Löfman

Bägare Löfman
Bägare Löfman
Bägare Löfman
Bägare Löfman
Bägare Löfman
Bägare Löfman

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BÄGARE, 2 st., silver stämplade Löfman 1976 resp 1977, invändigt förgyllda, vardera höjd 10 cm

199185

2013-08-23