Skrivbord Louis XVI-stil

Skrivbord Louis XVI-stil
Skrivbord Louis XVI-stil
Skrivbord Louis XVI-stil
Skrivbord Louis XVI-stil
Skrivbord Louis XVI-stil
Skrivbord Louis XVI-stil

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SKRIVBORD, Louis XVI-stil, 1900-tal, fanérad med jakaranda, mahogny mfl träslag, intarsia av rutmönster och blomdekor, mässingbeslag, skrivskiva med skinn och guldsnitt, nyckel finns

Fanérskador

199198

2013-08-23