Skrivbord Louis XVI-stil
Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SKRIVBORD, Louis XVI-stil, 1900-tal, fanérad med jakaranda, mahogny mfl träslag, intarsia av rutmönster och blomdekor, mässingbeslag, skrivskiva med skinn och guldsnitt, nyckel finns
Fanérskador
199198
2013-08-23