Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
NYSTRÖM, Jenny (1854-1946): Kökssysslor - illustration till Harriet Beecher Stowes Onkel Toms stuga, 1890-tal, monogramsignerad JN, akvarell och tusch, 20,5x12 cm
199203
2013-09-07
Gör en kostnadsfri värdering här