Stone oljemålningar

Stone oljemålningar
Stone oljemålningar
Stone oljemålningar
Stone oljemålningar
Stone oljemålningar
Stone oljemålningar

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

STONE, R (England 1800-tal), (2 st), jaktmotiv, olja på pannåer, signerade R Stone, ca 15x26 cm vardera

199208

2013-08-23