Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
STONE, R (England 1800-tal), (2 st), jaktmotiv, olja på pannåer, signerade R Stone, ca 15x26 cm vardera
199208
2013-08-23
Gör en kostnadsfri värdering här