Victor Vasarely färgserigrafi

Victor Vasarely färgserigrafi
Victor Vasarely färgserigrafi

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VASARELY, Victor (1908-1997): ur Louisianamappen, signerad Vasarely, numrerad 183/275, färgserigrafi, bladstorlek 80x76 cm, oramad

199216

2013-08-24