Klubbat för:
9 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
OLSON, Bengt (född 1930): Komposition, signerad Bengt Olson, olja på duk, 65x81 cm
199220
2013-08-23
Gör en kostnadsfri värdering här