Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
VÄGGPLÅT med ljusarm, troligen 1700-tal och rokoko, mässing, höjd 51x41 cm
Senare ljusarm, skador,
199235
2013-08-23
Gör en kostnadsfri värdering här