Jenny Nyström tusch

Jenny Nyström tusch
Jenny Nyström tusch
Jenny Nyström tusch
Jenny Nyström tusch

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NYSTRÖM, Jenny (1854-1946): Arbetare - illustration till Harriet Beecher Stowes Onkel Toms stuga, 1890-tal, monogramsignerad JN, tusch, 20x12 cm

Fläckar

199237

2013-09-07