Stig Sjölund komposition

Stig Sjölund komposition
Stig Sjölund komposition
Stig Sjölund komposition
Stig Sjölund komposition
Stig Sjölund komposition
Stig Sjölund komposition
Stig Sjölund komposition
Stig Sjölund komposition

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SJÖLUND, Stig (född 1955), 2 st, kompositioner, signerade och daterade a tergo Stig Sjölund 1987, blandteknik och assemblage på duk, 50x60x9 cm
PROVENIENS: Galleri Wallner, Malmö

199250

2013-08-24