Värja

Värja
Värja
Värja
Värja
Värja
Värja
Värja
Värja

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VÄRJA, 1800-tal, förgyllt mässingsfäste med parerplåt á clavier dekorerad med Medusahuvud, svart läderbalja med 2 mässingsbeslag, längd 94 cm

Baljan lagad

199275

2013-10-10