Roland Svensson färglitografi
2013-08-24
199287
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): "Tidig vår", signerad Roland S, otydlig numrering PT, färglitografi, 36x29 cm
Passepartout med fläck