Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (sannolikt omkring 1900): Religiös scen, olja på duk, 36,5x26 cm

Duklagningar

199295

2013-08-24