Herrfickur guld

Herrfickur guld
Herrfickur guld
Herrfickur guld
Herrfickur guld

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HERRFICKUR, England, förgyllt verk, nr 30078, nyckeldragen spetstandsankargång, guldfärgad urtavla med romerska siffror och guillocherad och graverad dekor, boett av 18 k guld med graverad dekor av blommor och kartusch, stämplad Chester 1875, diameter 41 mm, total vikt 57,5 g

Kedjan av, obetydligt slitage, glasnagg

199300

2013-08-25