Spelbord barock

Spelbord barock
Spelbord barock
Spelbord barock
Spelbord barock
Spelbord barock
Spelbord barock
Spelbord barock
Spelbord barock

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPELBORD, barock, ek, spiralben, höjd 80, 99x49, diameter 96 cm

Skador och lagningar

199322

2013-08-24