Brickbord England
2013-08-24
199326
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BRICKBORD, England, 1900-tal, mahognyfanér, med intarsia, mässingsbeslag, höjd 49 cm, 89x60 cm
Smärre slitage