Oljemålning G Morland hans krets

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

10 000 SEK

MORLAND, George (England 1763-1804), hans krets: Stallinteriör med grisar, signerad och daterad G Morland 1772, olja på duk, 39x45 cm

Repa

199343

2013-08-25