Oljemålning F Kärfve

Oljemålning F Kärfve
Oljemålning F Kärfve
Oljemålning F Kärfve
Oljemålning F Kärfve
Oljemålning F Kärfve
Oljemålning F Kärfve

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

KÄRFVE, Fritz (1880-1967): Landskapsmotiv Skåne, signerad och daterad F. Kärfve 1915, olja på duk, 120x170 cm

199344

2013-08-25