Spelbord England

Spelbord England
Spelbord England
Spelbord England
Spelbord England
Spelbord England
Spelbord England

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SPELBORD, England, 1800-talets andra hälft, på hjultrissor, jakarandafanér, med intarsia i en, ettikettmärkt "Army & Navy Depository," höjd 72,5, 91x45 cm

Spricka med lagning i skivan, ytslitage, renoverat

199347

2013-08-25