Spelbord England
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SPELBORD, England, 1800-talets andra hälft, på hjultrissor, jakarandafanér, med intarsia i en, ettikettmärkt "Army & Navy Depository," höjd 72,5, 91x45 cm
Spricka med lagning i skivan, ytslitage, renoverat
199347
2013-08-25