Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FIGURINER, 1 par, porslin, s.k. staffordshirehundar, höjd 14,5 cm
En hund med retuscherad lagning i botten. Slitage.
199355
2013-08-24
Gör en kostnadsfri värdering här