Figuriner

Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner

Klubbat för:

450 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

FIGURINER, 1 par, porslin, s.k. staffordshirehundar, höjd 14,5 cm

Zustandsbeschreibung

En hund med retuscherad lagning i botten. Slitage.

199355

2013-08-24