Klubbat för:
450 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
FIGURINER, 1 par, porslin, s.k. staffordshirehundar, höjd 14,5 cm
Zustandsbeschreibung
En hund med retuscherad lagning i botten. Slitage.
199355
2013-08-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner