Halsband 1930-tal

Halsband 1930-tal
Halsband 1930-tal
Halsband 1930-tal
Halsband 1930-tal
Halsband 1930-tal
Halsband 1930-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

800 SEK

HALSBAND, oädel metall, 1930-tal, längd 42 cm

Repor, bruksslitage

199398

2013-08-24