Jenny Nyström

Jenny Nyström
Jenny Nyström
Jenny Nyström
Jenny Nyström

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NYSTRÖM, Jenny (1854-1946): I tankar- illustration till Harriet Beecher Stowes Onkel Toms stuga, 1890-tal, monogramsignerad JN, tuschlavering, 15,5x13 cm

199465

2013-09-07