Stolar 1950/60-tal teak

Stolar 1950/60-tal teak
Stolar 1950/60-tal teak
Stolar 1950/60-tal teak
Stolar 1950/60-tal teak
Stolar 1950/60-tal teak
Stolar 1950/60-tal teak
Stolar 1950/60-tal teak
Stolar 1950/60-tal teak
Stolar 1950/60-tal teak
Stolar 1950/60-tal teak

Klubbat för:

19 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

STOLAR, 11 st, Danmark, 1950/60-tal, teak, svart tygklädsel, stämplade "Made in Denmark"

199514

2013-08-25