Yrjö Edelmann litografi
Valmis
2013-08-26
199538
| Korkein tarjous | 1 300 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket, signerad och numrerad Y Edelmann, färglitografi, bladstorlek, 44x60 cm, oramad