Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATSERVIS, ca 100 dlr, England, Copeland Spod´s Byron, polykrom dekor av figurscener
Skador, lagningar
199546
2013-08-26
Gör en kostnadsfri värdering här