Träblock

Träblock
Träblock
Träblock
Träblock
Träblock
Träblock
Träblock
Träblock

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FARTYGSBLOCK, trä och järn, 18/1900-tal, med tre skivor, längd 108 cm inklusive krok

Skador

199554

2013-10-13