Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
HÖGHJULING, Sverige omkring 1870-80-tal, trä och järn, höjd 132, framhjulet diameter 104, bakhjulet 66 cm
Diverse skador och lagningar, en eker saknas
199558
2013-10-13
Gör en kostnadsfri värdering här