Klubbat för:
15 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ORIENTMATTA, semiantik, Täbriz, ca 366x262 cm
Lagningar, ställvis hårdare slitage, langetteringsskador, trampveck
199562
2013-08-24
Gör en kostnadsfri värdering här