Ton van Summeren blandteknik och collage

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SUMMEREN, Ton van (Holland född 1953): Coma, signerad och daterad a tego Ton van Summeren -87, blandteknik och collage, vardera 60x60 cm
PROVENIENS: Galleri Wallner, Malmö

199579

2013-08-26