Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SUMMEREN, Ton van (Holland född 1953): Coma, signerad och daterad a tego Ton van Summeren -87, blandteknik och collage, vardera 60x60 cm
PROVENIENS: Galleri Wallner, Malmö
199579
2013-08-26
Gör en kostnadsfri värdering här