Gösta Hallencreutz
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HALLENCREUTZ, Gösta (1881-1952): Ur Fredmans Epistlar N:o 69, "Om Mollberg Dansmästare", signerad och daterad G. Hallencreutz 1940, olja på pannå, 117x123 cm
Proveniens: Restaurang Kristina i Gamla Stan
Skador
199588
2013-09-15