Gösta Hallencreutz

Gösta Hallencreutz
Gösta Hallencreutz
Gösta Hallencreutz
Gösta Hallencreutz

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HALLENCREUTZ, Gösta (1881-1952): Ur Fredmans Epistlar N:o 69, "Om Mollberg Dansmästare", signerad och daterad G. Hallencreutz 1940, olja på pannå, 117x123 cm
Proveniens: Restaurang Kristina i Gamla Stan

Skador

199588

2013-09-15