Gösta Hallencreutz

Gösta Hallencreutz
Gösta Hallencreutz

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HALLENCREUTZ, Gösta (1881-1952): Troligen Ur Fredmans Epistlar, olja på pannå, osignerad, 30x157 cm
Proveniens: Restaurang Kristina i Gamla Stan

Skador

199589

2013-09-10