Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HALLENCREUTZ, Gösta (1881-1952): Troligen Ur Fredmans Epistlar, olja på pannå, osignerad, 30x157 cm
Proveniens: Restaurang Kristina i Gamla Stan
Skador
199589
2013-09-10
Gör en kostnadsfri värdering här