Byrå björk
2013-08-26
199599
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BYRÅ, 1800-talets andra hälft, björk, nyckelskyltar i ben, översta lådan med inredning, höjd 104, 104x46 cm
En skadad nyckelskylt, fanérskador, en nyckel med fastsatt nyckel