Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BRAQUE, Georges, (1882-1963) efter, L´Oiseau et son Nid, färglitografi, i trycket signerad G. Braque, I. 33x51 cm
Vikveck på mitten
199602
2013-08-26
Gör en kostnadsfri värdering här