Georges Braque färglitografi

Georges Braque färglitografi
Georges Braque färglitografi
Georges Braque färglitografi
Georges Braque färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRAQUE, Georges, (1882-1963) efter, L´Oiseau et son Nid, färglitografi, i trycket signerad G. Braque, I. 33x51 cm

Vikveck på mitten

199602

2013-08-26