Barnstolar 1 par Louis XVI stil

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, 1 par, Louis XVI-stil, 1800-tal, lyrformad rygg

Renoverade, kompletterade, lagningar

199609

2013-08-26