Skrivbord 1800-tal

Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKRIVBORD, 1800-tal, lådor i sargen, bemålat, höjd 76, 176x85 cm

Nyckel saknas, sprickor, slitage

199641

2013-08-26