Figuriner England

Figuriner England
Figuriner England
Figuriner England
Figuriner England

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURINER, 6 st, KLOCKSTÄLL, England, Staffordshire, 1900-tal, polykrom dekor, höjd 15-36 cm

Skador, lagningar

199646

2013-08-26