Henry Hadfield Cubley oljemålning England
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HADFIELD CUBLEY, Henry (England, 1858-1934):"On the Hills above Ambergate," signerad och daterad H. Hadfield Cubley 1889, med påskrift a tergo H. Hadfield Cubley 1889 Montpellier, Matlock, Bath, olja på duk, 76x63 cm
199653
2013-08-26