Balansvåg 1900-tal

Balansvåg 1900-tal
Balansvåg 1900-tal
Balansvåg 1900-tal
Balansvåg 1900-tal

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

800 SEK

BALANSVÅG, 1900-talets första hälft, mässing, i glasat mahognyskåp, höjd 45 cm, 44x24 cm

199658

2013-08-26