Astri Bergman-Taube litografi

Astri Bergman-Taube litografi
Astri Bergman-Taube litografi

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

BERGMAN TAUBE, Astri (1898-1980): "Norsfiske vid strömparterren", signerad och daterad Astri Bergman Taube -75, färglitografi 128/225, 40x54 cm

199673

2013-08-27