Klubbat för:
300 SEK
800 SEK
BERGMAN TAUBE, Astri (1898-1980): "Norsfiske vid strömparterren", signerad och daterad Astri Bergman Taube -75, färglitografi 128/225, 40x54 cm
199673
2013-08-27