Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FORSETH, Einar (1892-1982): "Gosse", signerad och daterad Einar Forseth 1914-15, olja på duk uppfodrad på pannå, 32x29 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj
199705
2013-09-21
Gör en kostnadsfri värdering här