Einar Forseth blyerts

Einar Forseth blyerts
Einar Forseth blyerts
Einar Forseth blyerts
Einar Forseth blyerts

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FORSETH, Einar (1892-1982): "Axel Fridell i London 1934", signerad och daterad E Forseth 1934, blyerts på papper, 26x20 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj

199708

2013-09-21