Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
HOBBEMA, Meindert, hans art, 1800-tal, Landskap med vattenkvarn, olja på pannå, 56x83 cm
Torrsprickor, skador
199733
2013-08-27
Gör en kostnadsfri värdering här