Hobbema hans art 1800-tal

Hobbema hans art 1800-tal
Hobbema hans art 1800-tal
Hobbema hans art 1800-tal
Hobbema hans art 1800-tal

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HOBBEMA, Meindert, hans art, 1800-tal, Landskap med vattenkvarn, olja på pannå, 56x83 cm

Torrsprickor, skador

199733

2013-08-27