Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
1 800 SEK
RENQVIST, Torsten (1924-2007): (3) Flodaltare, etsningar, signerade och daterade T.Renqvist -60, 17/65, 43x43 cm
199735
2013-08-27
Gör en kostnadsfri värdering här