Torsten Renqvist etsning

Torsten Renqvist etsning
Torsten Renqvist etsning
Torsten Renqvist etsning
Torsten Renqvist etsning
Torsten Renqvist etsning
Torsten Renqvist etsning

Klubbat för:

5 800 SEK

1 800 SEK

RENQVIST, Torsten (1924-2007): (3) Flodaltare, etsningar, signerade och daterade T.Renqvist -60, 17/65, 43x43 cm

199735

2013-08-27